01

Płacisz tyle, ile zużyłeś mediów

Brak możliwości przewidzenia z góry, jakie będzie koszt zużycia mediów przez najemcę to odwieczny problem właścicieli wynajmowanych nieruchomości.
Funkcja automatycznego rozliczania liczników rozwiązuje Twój kłopot.
Zachowujesz kontrolę nad kosztem zużycia mediów bez żadnego nakładu pracy.
Najemcy wprowadzają do aplikacji co miesiąc stany liczników wszystkich mediów a system obciąża ich odpowiednią kwotą. Właściciel dzięki dostępowi do systemu, w każdej chwili może obserwować stany liczników.

Awesome Image
Awesome Image
02

Szablony dokumentów

Możesz szybko i łatwo generować dokumenty niezbędne przy podpisywaniu umów najmy czy zarzadzanie. Dane stron umowy wypełniają się automatycznie. Nie popełnisz błędów oraz znacząco skrócisz czas generowania dokumentów.

03

Pełna księgowość

Jeśli potrzebujesz większej kontroli finansów to mamy dla Ciebie jako jedyni w Polsce moduł pełnej księgowości. Masz możliwość pracy na kontach księgowych przed dokonywaniem płatności a system wyślę tyle środków ile ma na saldzie dnego konta. Ty decydujesz gdzie i ile wysyłasz pieniędzy.
Wyobrażasz sobie wysłać 1000 różnych przelewów przy pomocy 3 kliknięć myszką?
Tak, my Ci to umożliwimy.
Będziesz mógł korzystać ze wszystkich niezbędnych narzędzi jak przeglądanie obrotów, obliczać wyniki finansowe , polecenia księgowania i wiele innych. liczników.

Awesome Image
Awesome Image
04

Nie dotykasz pieniędzy

System automatycznie definiuje dane przelewów do wszystkich odbiorców, w odpowiednich kwotach i kierunku transferu na podstawie podanych do systemu przez najemców liczników.
Na początku miesiąca generują się dokumenty sprzedażowe z kwotami za poszczególne składniki jak : czynsz , media, inne. Dokumenty księgowe szybko dostępne są zarówno dla właścicieli, jak i najemców. System przechowuje wszystkie dokumenty księgowe takie jak sobie ustawisz: rachunek, nota obciążeniowa, faktura Vat.
Nie musisz już nic obliczać w Excelu ani przelewać pieniędzy. Najemca obciążany jest tyle ile powinien a środki przelewane przez najemcę transferują się tam gdzie trzeba i ile trzeba bez Twojego udziału.

05

Automatyzacja procesów

System gromadzi wszystkie informacje o nieruchomości. Kto , kiedy , za ile i na ile. Dzięki temu nie musisz ręcznie uzupełniać dokumentów do każdej umowy najmu. System zrobi to za Ciebie bezbłędnie. Zawsze też możesz zajrzeć do historii nieruchomości. Po kilku latach wynajmu przydaje się.
Co więcej, wszystkie umowy wraz z dokumentami im towarzyszącymi są zawsze pod ręką w jednym miejscu. Przejrzyste i intuicyjne rozwiązanie pozwala na uzyskanie informacji z umów, zarówno aktualnych, jak i archiwalnych za pomocą kilku kliknięć.

Awesome Image
Awesome Image
06

Świetna komunikacja

Komunikator pozwala na porządkowanie i odtwarzanie w dowolnym momencie korespondencji z właścicielami, najemcami, serwisantami, Twoim pracownikiem. Każda grupa użytkowników panuje nad zgłoszeniami i informacjami dotyczącymi dokładnie swojego zadania. Cała historia wraz z załącznikami pozostaje w jednym miejscu z możliwościami filtracji oraz sortowań. Funkcja ta rozwiązuje problem poszukiwania maili czy SMS-ów z konkretnymi zgłoszeniami najemców wśród setek innych zgłoszeń i przekazywania ich do odpowiednich działów.

Chcesz wiedzieć więcej?

Umów się z nami na 30 min call’a i opowiedz nam o swojej potrzebie.

Jestem przekonany, że mamy na nią rozwiązanie.

 

pl Polski
X